Informace

Jak to chodí u fotografa M-FOTO.cz

Máme pro Vás přípravené informace jak se nejlépe přípravte na fotografování u nás

1. Zavolejte nám na telefonním čísle 608 734 755 nebo napište nám email na m-foto@email.cz a domluvte se s námi na konkrétní termín a Vámi favorizovanému typu focení.
2. Ve dne focení přijďte k nám do ateliéru do Durďákové ulici 49 v Brně a zazvoňte u M-FOTO / HERRNDORFF_


Größere Kartenansicht

3. Dáme si šálku kávy nebo čaje a krátce probereme následující společný čas v ateliéru respektive před objektivem. Pak se nechte vést od profesionálního fotografa a užijte si Váš zážitek.
4. Ve dne focení složte zálohu ve výši celkové ceny.
5. Tvoříme Vám webovou galerií se všemi nejlepší snímky, ze kterých si můžete v klidu vybrat celý počet fotek dle nabídky. Váš výběr Vám zhotovíme obvyklé do týdne.

Rady a tipy

1. Výběr oblečeni
Že „šaty dělaji člověka“ neříká pouze staré přisloví. Nejduležitejší je, že se ve vybraném outfitu cítíte dobře. Pokuste si Váš outfit barevně sladit. Zejména vhodné jsou kontrasty. Jednoduchý vršek bez vzoru a ráději kontrastní barvy než mléčný odstíny. V případě že se chystáte na odhalenejší fotky, byste si neměly brát příliš úzké oblečení, abyste se vyhnuly vzniku otlačenin.

2. Líčení a styling
Naše vizážistka se postará o Váš make-up a hairstyling, který bude odpovídat přesně Vašemu typu a vybranému stylu (vlasy prosím mějte čerstvě umyté). Od poslední návštěvy solária by měly uplynout alespoň dva dny.

3. Přípravte se a nebuďte nervózní
I topmodelky někdy začali a stáli poprvé nesmělé před objektivem fotografa. U nás se ale nemusíte bát. Naopak, radíme Vám jak pózovat a ukázat se z nejlepších stran. Navíc fotograf přesně ví, jak Vaše proporce zachytit výhodněji.

4. Nejste si jisté?
Tak neváhejte a ptejte se nás emailem na m-foto@email.cz nebo telefonicky na 608 734 755. Rádi Vám poradíme.

Časté dotazy

V jakých formátech si mohu u Vás objednat své fotografie?
Fotografie dodáme pouze v digitální podobě k stahování a v plném rozlišení cca. 21 megapixlů / 300 dpi jako JPG. Na přání i jiný formát, třeba TIF. Toto rozlišení Vám bohatě stačí na tištěná fotografie ve formátu až 150 x 100 cm.
Je možná retuše?
Ano, samozřejmě Vám rádi retušujeme malé nedostatky za připlatek 50,- až 250,- Kč/foto nebo upravíme fotografie tzv. beauty retuši jak ji znáte z módních časopisu za připlatek 500,- až 1000,- Kč/foto.
Mohu si vzít s sebou kamaráda/-ku nebo partnera/-ku?
To samozřejmě není problém.
Je možné focení bez makeUp respektive bez službu vizážistky?
Vzhledem k tomu že velké množství světla v ateliéru odhaluje každou malou nedokonalost kůži, nedoporučujeme focení bez foto-makeUpu.
Fotíte i na počkání?
Obvyklé nemáme dostačující časový prostor abychom Vás mohli fotit na počkáni. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně po telefonické dohodě na čísle 608 734 755 nebo po domluvě emailem m-foto@email.cz