Svatební fotograf Brno

Žádnou nudu!

Rozhodli jste že se budete brát a hledáte fotografa, který vám vykouzlí nádherný úsměv na tváři? Hledáte charismatického chlapa, který inspiruje vaše svatební hosty a který vždy ví, co bude následovat?

Žádný standard!

Chcete skvělé fotografie vás, vaší rodiny a vašich přátel. Nejlépe speciální směs něčeho bláznivého a romantického, ale rozhodně ne kýče?

Miluji svatby!

Pro mě neexistuje nic lepšího než fotografování svateb. Kde jinde máte celý den kolem sebe jen šťastné lidi s dobrou náladou? A když fotograf je happy, tak to se také přenese na vás a zaručeně na vaše fotografie.

Dejme pokec!

Přijďte někdy na pokec u kávy nebo čaje a probereme Vaše představy osobně. Třeba i ve spojení s fotografováním portrétů pro Vaše svatební oznámení? Už se trochu poznáme a zjistíme jestli se k sobě hodíme. A ve vašem velkým dne pak už víte jak všechno probíhá.

Chtějte něco navíc!

Umím taky svatební videa. Jsem grafik a návrhář pro vaše svatební tiskoviny. Webovky programuji na povel. Znám výbornou vizážistku. Disponuji skvělým dronem. A mám kamaráda fotograf navíc.

A co za to?

Pro vaši orientaci jsem zde připravil ceník svatebního fotografa v Brně. Nabízím tři balíčky od výhodné rychlovky přes klasiku až po premiové nabídky. Další služby jako video, grafická práce a tiskoviny můžeme probrat individuálně. Pevná cena bez překvapení. Jasnačka!