Budoárový ateliér

Výraz budoár pochází z Francie a popisuje pokoj dámy. Místnost, většinou obsahující její šatník, někdy ale i postel a sedací nábytek. Velice osobní a intimní prostor v domě, kde žena byla ženou a kde se nechala svými sluhy koupat, česat, strojit a oblékat než se objevila na veřejnosti nebo naopak vysvlékat než se chystala do ložního traktu jejího zámku…

Adaptace budoáru do dnešního času se interpretuje v oblasti fotografování jako tvorba velice jemných fotografií vyzařujících pohodu, svádění a vášeň. Fotografie ve stylu budoáru naznačují intimitu, ale zároveň nechávají prostor pro častokrát erotické myšlenky pozorovatele, ať už se jedná o fotografie jedné nebo více osob.

Samozřejmě se naše nabídka fotografování v těchto prostorách neomezuje pouze na ženy. Fotili jsme zde i budoucí maminky, děti a rodiny.

Pro fotografování v těchto prostorách máme pro Vás připravenou speciální nabídku, která Vám zaručuje mimo zachycení nejkrásnějších momentů i spoustu dalších služeb a maximum pohody.

V našem budoárovém ateliéru v Brně zrealizujeme pro naše zákaznice a zákazníky ty nejromantičtější záběry právě v tomto stylu. Dopřejte si jedinečný zážitek fotografování v budoáru. Pro Vašeho miláčka nebo jen tak pro sebe na památku. Pro dohodnutí termínu nás neváhejte kontaktovat telefonicky na čísle 608 734 755.